• Harmonogram egzaminów poprawkowych w roku szkolnym 2021/2022

• Egzaminy poprawkowe odbędą się w dniach:

24 sierpnia  2022 r. (środa) o godz. 900 z: historii,

25 sierpnia 2022 r. (czwartek) o godz. 900 z: języka polskiego, języka angielskiego, wiedzy o społeczeństwie i wychowania fizycznego,

26 sierpnia 2022 r. (piątek) o godz. 900 z: matematyki.

• 21 czerwca po raz ostatni w tym roku szklonym udaliśmy sie do punktu krwiodawstwa w Gorzowie. Po rejestracji, wynikach i badaniu lekarskim oddaliśmy 4,15 lita krwi. Po oddaniu krwi zorganizowany został poczęstunek w McDonald's . W miłej atmosferze powróciliśmy do Dębna koło godziny 14.30. Kolejny wyjazd we wrześniu serdecznie zapraszamy.

Takie akcje są możliwe dzięki finansowemu wsparciu Gminy Dębno w ramach pożytku publicznego, które otrzymuje PCK Oddział w Dębnie.

• Złoty Dąb

• Nauczyciel z naszej szkoły, pani Małgorzata Jakuszewska otrzymała medal Zasłużony dla Miasta i Gminy Dębno. Wręczono go na  nadzwyczajnej LVII sesji Rady Miejskiej Dębna w dniu 27 maja 2022 roku o godz. 13.00 w sali widowiskowej Dębnowskiego Ośrodka Kultury. W programie sesji było ogłoszenie wyników i wręczenie nagród Burmistrza Dębna Złoty Dąb 2021 oraz medali Zasłużony dla Miasta i Gminy Dębno za całokształt działalności. To młodzież zgłosiła kandydaturę swojej nauczycielki zauważając jej dobre serce i chęć niesienia pomocy w wielu akcjach charytatywnych. Pani profesor sama jest Honorowym Dawcą Krwi, ale dzięki zachęcaniu młodzieży i organizowaniu akcji oddawania krwi nasza szkoła oddała honorowo około 650 litrów krwi ratując wiele istnień ludzkich tym bezcennym lekiem!

Dziękujemy, bo żadne słowa nie są w stanie wyrazić wdzięczności za takie poświęcenie.