• Rekrutacja OHP Dębno

• Masz 15-18 lat i chcesz zdobyć dobry zawód?

Czekamy właśnie na Ciebie!

Rozpoczęliśmy rekrutację na rok szkolny 2022/2023 do Hufca Pracy 16-11 w Dębnie.

Umożliwiamy uzupełnienie wykształcenia w szkole branżowej I stopnia.

Po konsultacjach z doradcami zawodowymi każdy kandydat do OHP może wybrać zawód, w którym zechce się kształcić. Praktyczne przygotowanie zawodowe prowadzone jest u pracodawców na podstawie porozumień oraz indywidualnych umów o pracę w celu przygotowania zawodowego zawartych z uczestnikami OHP. Najczęściej wybierane przez uczestników OHP zawody to m.in. fryzjer, kucharz, mechanik pojazdów samochodowych, stolarz, ślusarz, sprzedawca, blacharz samochodowy, lakiernik samochodowy.

Młodzież OHP ma możliwość udziału w projektach europejskich, wymianach międzynarodowych, dodatkowych kursach zawodowych, a w czasie wolnym rozwija swoje zainteresowania poprzez uczestnictwo w zajęciach sportowych, turystycznych i kulturalnych.

Uczestnictwo w OHP jest dobrowolne i bezpłatne.

Dołącz do nas:

Hufiec Pracy 16-11 w Dębnie