• Pierwsza pomoc

• W dniu 19.05.2022 r przeprowadzone zostały warsztaty udzielania pierwszej pomocy z elementami ratownictwa wodnego dla uczniów naszej szkoły zorganizowane przez Hufiec Pracy 16-11 w Dębnie . Przygotowały młodzież do udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej aż do momentu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. Warsztaty przeprowadzili Panowie z Myśliborskiego Oddziału Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Na początku spotkania wysłuchano teorii, po czym przystąpiono do części praktycznej, gdzie poznano wszystkie etapy pomocy. Następnie uczestnicy nauczyli się układania osoby poszkodowanej w pozycji bocznej bezpiecznej. Szkolenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem.

• Ogólnopolski Konkurs Sprawny w Zawodzie 2022

• Eliminacje wojewódzkie do Ogólnopolskiego Konkursu Sprawny w Zawodzie 2022 dobiegły końca. Uczestnicy z jednostek podległych Zachodniopomorskiej Wojewódzkiej Komendzie OHP 25.04.2022 zmagali się w kategorii kucharz, fryzjer, mechanik pojazdów samochodowych i BHP z elementami prawa pracy. Pozwoliło im to przede wszystkim sprawdzić swoje umiejętności praktyczne i teoretyczne w wybranych zawodach. Z naszej szkoły w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych wystartował Oliwier Rohoziński z klasy 3d Bsz a z przepisów BHP z elementami prawa pracy - Oliwier Bednarczyk z klasy 3c Bsz. Obaj  poszczególnych kategoriach zajęli II miejsca. Gratulujemy !!!